top of page

pt., 10 lis

|

Bukowice

Join Up certyfikowany kurs Monty Roberts

Przez 3 dni wprowadzimy Cię w podstawy Equus - języka koni, bezgłośnego systemu komunikacji opartego na mowie ciała. Dowiesz się, jak budować skuteczną komunikację z koniem i relację opartą na zaufaniu i partnerstwie dzięki Join Up, bez użycia siły, przemocy, przymusu.

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Join Up certyfikowany kurs Monty Roberts
Join Up certyfikowany kurs Monty Roberts

Czas i lokalizacja

10 lis 2023, 09:30 – 12 lis 2023, 17:00

Bukowice, Bukowice 10a, 56-120, Polska

Goście

O wydarzeniu

Join Up Certyfikowany Kurs Monty Roberts (moduł 2)

Więź z koniem to niesamowite uczucie zaufania i bliskości, które daje nam nie tylko ogromną satysfakcję i cudowne emocje, ale także owocuje łatwością w pracy, treningu i codziennym życiu z koniem.

Podczas kursu dowiesz się jak widzieć świat oczami konia.

Przez 3 dni wprowadzimy Cię w podstawy Equus - języka koni, bezgłośnego systemu komunikacji opartego na mowie ciała.

Dowiesz się, jak budować skuteczną komunikację z koniem i relację opartą na zaufaniu i partnerstwie dzięki Join Up, bez użycia siły, przemocy, przymusu.

Dzięki zajęciom teoretycznym, pokazom, praktycznej pracy z końmi i dyskusji uzyskasz szeroką wiedzę z zakresu psychologii koni.

Zajęcia praktyczne z końmi pozwolą Ci na udoskonalenie relacji i zrozumienie koni, ich natury, psychiki i systemu komunikacji.

Czego dowiesz się na kursie:

- jak uczą się konie - o Equus - czyli naturalnym systemie komunikacji koni i jak możemy go używać, aby budować partnerską relację z koniem, opartą na zaufaniu i szacunku - jak używać kantara Dually w treningu koni i o pracy presja-odpuszczenie - o procesie Join Up czyli połączenia w koniem - jak możemy kierować koniem i powodować jego ruch tylko za pomocą naszego body language, mowy ciała - energia i komunikacja w relacji z końmi - i dużo więcej

Ważne: - kurs odbywa się w małej grupie max 10 osób, gwarantujemy indywidualne podejście do każdego uczestnika - 80% czasu to zajęcia praktyczne

Koszt kursu obejmuje:  

 - 3 dni zajęć teoretycznych i praktycznych 

- dostęp do platformy edukacyjnej online Monty Roberts Learning Center - opiekę certyfikowanego instruktora w kolejnych miesiącach

- Możesz przyjechać ze swoim koniem, lub pracować z naszymi końmi - jest możliwość noclegu na miejscu

Koszt certyfikowany kurs Join Up Monty Roberts 3 dni - 2950 zł boks 50 zł/ dzień

Ten kurs może być traktowany jako samodzielny kurs, lub jako część całego Kursu Podstawowego Horsemanship Monty Roberts (Introductory Course of Horsemanship), który składa się z 4 modułów. Moduły należy ukończyć w max odstępie 1 roku każdy, zaś wszystkie moduły należy ukończyć w przeciągu max 3 lat, aby uzyskać możliwość przystąpienia do egzaminu końcowego. (Nie ma obowiązku przystępować do egzaminu - to Twój wybór!) Kurs Podstawowy Horsemanship daje dogłębną wiedzę o metodzie Monty Roberts’a, zarówno teoretyczna, jak i praktyczną.

Po ukończeniu kursu otrzymasz również podręcznik oraz możliwość dalszego doskonalenia Twoich umiejętności pod okiem certyfikowanego instruktora, wysyłając video z Twojej pracy z końmi, otrzymasz nasze wsparcie i dalsze wskazówki.

Info i zapisy  magdastanik@yahoo.com tel. 794 352 048

Lokalizacja: Stajnia Foresta k. Wrocławia

Rezerwacja jest potwierdzona w momencie wpłaty zaliczki 50% kosztu kursu.

Organizator zastrzega sobie prawo do anulowania kursu lub zmiany jego terminu.

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page